ارز دیجیتال

سرمایه‌گذاری چشمگیر تتر در یک شرکت فناوری

اکوایران: بخش جدیدی از شرکت تتر، یک سرمایه‌گذاری استراتژیک به ارزش 200 میلیون دلار در یک شرکت فناوری انجام داده است.

تتر، شرکت پشتیبان استیبل‌کوین تتر که ارزش آن معادل 1 دلار آمریکا است، اخیرا پس از سازماندهی مجدد کسب و کار خود، سرمایه‎گذاری قابل توجهی انجام داده است.

به نوشته کوین تلگراف، تتر در روز دوشنبه (10 اردیبهشت) اعلام کرد که 200 میلیون دلار در شرکت «بلک‌راک نوروتِک» (Blackrock Neurotech)، یک شرکت متخصص در ایمپلنت‌های عصبی، سرمایه‌گذاری کرده است. این سرمایه‌‌گذاری باعث می‌شود تتر مالک اکثریت سهام این شرکت باشد. سرمایه‌گذاری یادشده از طریق «تتر اِوو» – بخش جدیدی از شرکت تتر که بر کاوش امکان ارتباط میان پتانسیل انسانی و فناوری متمرکز است، انجام شده است.

بلک‌راک نوروتِک که در سال 2008 تأسیس شد، پیشرو در فناوری رابط مغز-کامپیوتر (BCI) است که به افراد دچار معلولیت و اختلالات عصبی کمک می‌کند عملکردهای از دست‌رفته خود را بازیابند.

هدف این شرکت، کمک به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان است که از شرایطی رنج می‌برند که بر توانایی آن‌ها در راه رفتن، دیدن، شنیدن یا صحبت کردن تأثیر گذاشته است.

تازه‌ترین قیمت بیت‌کوین و اتریوم

بر اساس داده‌های سایت اینوستینگ، قیمت بیت‌کوین در روز دوشنبه (10 اردیبهشت) از 61 هزار و 837 دلار تا 63 هزار و 331 دلار نوسان داشته است. این رمزارز در ساعت 11 و نیم شب به وقت ایران، 63 هزار و 84 دلار معامله شده است. تغییر قیمت بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته منفی بوده و قیمت آن حدود 600 دلار کاهش یافته است.

ارزش معاملات بزرگ‌ترین ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 26/32 میلیارد دلار بوده و ارزش این رمزارز نسبت به یک هفته گذشته حدود 5 درصد کاهش یافته است.

همچنین قیمت اتریوم در همین روز از 3 هزار و 119 دلار تا 3 هزار و 286 دلار نوسان داشته است. این رمزارز در ساعت 11 و نیم شب به وقت ایران، 3 هزار و 183 دلار معامله شده است. تغییر قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته منفی بوده و قیمت آن حدود 130 دلار کاهش یافته است.

ارزش معاملات دومین ارز دیجیتال جهان در 24 ساعت گذشته 15/07 میلیارد دلار بوده و ارزش آن نسبت به یک هفته قبل حدود 1 درصد کاهش داشته است.

 

منبع اکو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا