ورزشی

کنعانی زادگان نمی تواند از پرسپولیس جدا شود

خلاف ادعاهای صورت گرفته، حسین کنعانی زادگان نمی تواند از پرسپولیس جدا شود

به گزارش خبرورزشی، محمدحسین کنعانی زادگان با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد اما همچنان از دادن پاسپورت به باشگاه برای گرفتن ویزای هلند خودداری می کند. گویا کنعانی با وجودی دریافت سقف رقم قرارداد از باشگاه خواهان افزایش این رقم است و باشگاه نیز با این پیشنهاد مخالفت کرده است. سقف قرارداد باشگاه پرسپولیس رقمی بین 20 تا 22 میلیارد تومان است و همین موضوع باعث ایجاد ناراحتی هایی از سوی بازیکنان شده است. آن ها با اعلام این که باشگاه های مدعی رقمی بیش از این به بازیکنان خود می دهند خواهان افزایش رقم قرارداد خود هستند. این درحالی است که طبق تعرفه باشگاه فقط می تواند 20 درصد به قراردادهای قبلی اضافه کند.

تمام این مسائل دست به دست هم داده تا محمدحسین کنعانی زادگان نیز از این قضیه دلگیر بوده و حالا اخباری در مورد پیشنهاد تیم اماراتی به او در برخی رسانه ها منتشر شده است.

این درحالی است که باشگاه پرسپولیس هنوز هیچ درخواست رسمی از باشگاه های اماراتی و قطری برای انتقال کنعانی زادگان دریافت نکرده است. از سوی دیگر با توجه به این که هنوز یک فصل دیگر از قرارداد کنعانی زادگان باقی مانده و در قرارداد او هیچ بند فسخی وجود ندارد عملا کنعانی نمی تواند از پرسپولیس جدا شود. باشگاه پرسپولیس همین چند روز قبل نیز تمام مطالبات بازیکنان را پرداخت کرد تا عملا کنعانی به واسطه دریافت نکردن حق و حقوق اش نیز نتواند قراردادش را یکطرفه فسخ کند.

به نظر می رسد برخی اخبار درباره پیشنهادهای خارجی این بازیکن، حربه ای برای تحت فشار گذاشتن باشگاه و افزایش مبلغ قرارداد این مدافع ملی پوش باشد. کاری که باشگاه پرسپولیس تا این لحظه از انجام آن خودداری کرده است.

منبع خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا