ورزشی

وضعیت مبهم مورایس در اصفهان؛ سپاهان با این مربی ادامه می‌دهد؟

ادامه همکاری باشگاه سپاهان با مورایس مبهم است و به نظر می رسد باشگاه منتظر پایان فصل است که در مورد ادامه همکاری با این مربی یا فسخ قراردادش تصمیم گیری کند.

در حالی که تیم های مدعی از هم اکنون در حال بستن تیم برای فصل آینده هستند و حتی باب مذاکره با بازیکنان دلخواه را آغاز کرده اند، مورایس می گوید هنوز لیستی به باشگاه ارایه نداده است و باشگاه هم از او لیست نخواسته است. این نشان می دهد باشگاه سپاهان برای ادامه همکاری با مواریس تردیدهایی دارد.

مورایس بعد از کسب تجربه در سپاهان پیش بینی می شد، این فصل به سوی قهرمانی در لیگ برتر خیز بردارد اما باخت های متوالی ضمن حذف سپاهان از لیگ قهرمانان موجب شد این تیم شانس قهرمانی در لیگ برتر را هم از دست دهد. حالا تنها اقبال تیم سپاهان قهرمانی در این فصل جام حذفی است که موجب حضور دوباره سپاهانی در لیگ قهرمانان آسیا می شود. البته تیم قهرمان جام حذفی به مرحله پلی آف لیگ نخبگان آسیا خواهد رفت.

جالب اینجاست مواریس پیش تر گفته بود سپاهان نباید این فصل در صورت قهرمان نشدن در لیگ برتر خود را سرزنش کند، چون این پرسپولیس بود که فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شد و اگر این فصل قهرمان نشود، چیزی را از دست داده است.

منبع خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا