ورزشی

نامه سرگشاده ۴ نامزد انتخابات به مهدی تاج؛ به دادگاه شکایت می‌کنیم

چهار نامزد انتخابات هیات فوتبال فارس با ارسال نامه سرگشاده ای به رییس فدراسیون فوتبال از شکایت قریب الوقوع خود به دادگاه خبر دادند.

در حالی که پیش از این خبرورزشی از احتمال ابطال دوباره انتخابات هیات فوتبال فارس خبر داده بود (سفر بیهوده رییس فدراسیون فوتبال به شیراز؛ انتخابات فارس باز هم باطل می شود) از شیراز خبر می رسد چهار نامزد این انتخابات با ارسال نامه ای به مهدی تاج، به رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرده اند اگر حسین قنبری در انتخابات شرکت کند و رای بیاورد، با مراجعه به دادگاه، بار دیگر حکم ابطال انتخابات را می گیرند.

پیش از این یک بار انتخابات هیات فوتبال فارس به این دلیل که حسین قنبری مدرک کارشناسی ساختمان داشت و فاقد سابقه لازم برای شرکت در انتخابات تعیین ریاست هیات فوتبال بود، با حکم مرجع قضایی باطل شد اما حسین قنبری باز هم با همان مدارک برای انتخابات ثبت نام کرد و نه تنها با همان مدارک هم تایید شد، بلکه در کمال تعجب، فدراسیون فوتبال به او حکم عضویت در کمیته استان ها را داد.

البته در شیراز اغلب اعضای مجمع هیات فوتبال فارس قصد رای دادن به حسین قنبری را ندارند چرا که معتقدند در صورت رای آوردن قنبری، بلاتکلیفی هیات فوتبال فارس دنباله دار خواهد بود.

همین نامه ۴ نفره هم نشان می دهد موضوع ابطال انتخابات جدی است.

انتخابات هیات فوتبال استان فارس از ساعاتی دیگر در شیراز آغاز می‌شود.

منبع خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا