اقتصاد و سرمایه

شرایط دریافت وام قرض الحسنه بانک رسالت/ چگونه با نرخ سود ۲ درصدی وام ۴۰۰ میلیون تومانی بگیریم؟

شرایط دریافت وام قرض الحسنه بانک رسالت/ چگونه با نرخ سود 2 درصدی وام 400 میلیون تومانی بگیریم؟

تسهیلات قرض الحسنه به دلیل نرخ سود صفر یا ناچیزی که دارند، برای مردم بسیار جذاب هستند. در این گزارش شرایط وام قرض الحسنه بانک رسالت بررسی شده است.


به گزارش تجارت‌نیوز، وام‌های قرض‌الحسنه از محبوب‌ترین تسهیلات بانکی به شمار می‌روند که به دلیل نرخ سود پایین، در شرایط تورمی کشور طرفداران بسیاری دارند. یکی از بانک‌هایی که این وام را پردخت می‌کند بانک قرض الحسنه رسالت است. در ادامه این گزارش شرایط وام قرض الحسنه بانک رسالت مورد بررسی قرار رفته است.

شرایط وام قرض الحسنه بانک رسالت تا سقف 400 میلیون تومان

وام قرض‌الحسنه بانک رسالت، بهره‌ای ندارد و تنها کارمزدی دو درصدی از آن دریافت می‌شود. همچنین مشتریان می‌توانند بر اساس نسبت مبلغ وام موردنیاز به میزان سپرده خود در بانک رسالت، این وام را در اقساط دلخواه تسویه کنند.

برای دریافت وام از بانک رسالت ابتدا لازم است متقاضیان در بانک رسالت سپرده قرض‌ الحسنه افتتاح کنند. مدت زمان خواب این سپرده به مدت حداقل سه ماه و حداکثر 6 ماه است و این سپرده مسدود نخواهد شد.

متقاضیان می‌توانند تا سقف 100 درصد از مبلغ سپرده‌گذاری شده به ازای 6 ماه خواب سپرده و با سررسید 12 ماهه ازاین بانک وام قرض‌الحسنه دریافت کنند. همچنین به ازای هر ماه افزایش خواب سپرده، دو قسط به طول مدت بازپرداخت اضافه می‌شود.

حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام 60 ماه به میزان 20 درصد معدل حساب است. حداکثر زمان بازپرداخت این وام برای نسبت 40 درصد، 60 درصد، 80 درصد و 100 درصد معدل حساب نیز به ترتیب 48 ماه، 36 ماه، 24 ماه و 12 ماه است.

سقف پرداخت این وام 400 میلیون تومان است و هر قسط این وام 400 میلیونی حدود هفت میلیون و 272 هزار تومان است. به این ترتیب کل سود پرداختی توسط مشتری، 24 میلیون تومان و مجموع کل رقم وام و سود 424 میلیون تومان است.

برای دریافت وام در این بانک و سایر بانک‌ها لازم است که وام‌گیرنده هیچگونه بدهی یا وام تسویه نشده‌ای در بانک مورد نظر نداشته باشد. همچنین متقاضی دریافت وام نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.

سبدگردان آسمان
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا