ورزشی

ربات می‌خرند تا نکونام را عوض کنند!/ به زودی در یک برنامه زنده تلویزیونی دست دشمنان استقلال را رو می‌کنم!

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال از پیشکسوتان این باشگاه خواست که به جای خودزنی تا آخرین لحظه از تیم‌شان حمایت کنند.

تیم استقلال فردا در چارچوب هفته پایانی لیگ برتر در یک بازی حساس به مصاف پیکان می‌رود و درصورت پیروزی منتظر توقف رقیب سنتی خود پرسپولیس می‌ماند تا به عنوان قهرمانی برسد اما آبی‌ها که تا چند هفته قبل صدر جدول را حفظ کرده بودند با تساوی مقابل نساجی از پرسپولیس عقل افتادند و همین موضوع با حاشیه‌های بسیاری برای آبی‌ها همراه شده است.

گزیده صحبت‌های محمود فکری با تسنیم درخصوص این حاشیه‌ها را بخوانید:

  • {شانس قهرمانی استقلال} مشکلات را می‌دانم اما در روزی که استقلال شانس قهرمانی دارد اما باید امیدوارانه وارد این بازی شد. به به خود جواد نکونام هم گفتم تا لحظه آخر بجنگید و خسته و ناامید نشوید.
  • {پیروزی استقلال در بازی آخر} درخواست من از کادرفنی و بازیکنان استقلال این است که جلوی پیکان هم فقط به بازی خود و پیروزی برابر این تیم فکر کنند. استقلال باید فقط به بردن فکر کند و حتی اگر قهرمان هم نشد باز با ۶۷ امتیاز سربلند باشد.
  • {لغزش پرسپولیس} خیلی به لغزش پرسپولیس جلوی تیم خوب مس رفسنجان و قهرمانی استقلال امیدوارم.
  • {رفتار برخی پیشکسوتان استقلال پس از کمتر شدن شانس قهرمانی} پیشکسوتان به جای خودزنی باید حمایت کنند. این استقلال به حمایت هواداران و پیشکسوتان نیاز دارد تا انشالله فردا به قهرمانی برسد. امیدوارم با همدلی کمک کنیم تیم استقلال با روحیه بالاتری وارد زمین بازی با پیکان شود نه اینکه با رفتار و گفتار خود تیم را تخریب کنیم.
  • {انتقادات و کامنت‌ها علیه جواد نکونام در فضای مجازی} این اتفاق جدیدی نیست و زمان من هم فضای مجازی و افرادی که خط می‌دادند خیلی من را زدند. برخی‌ها ربات می‌خرند و با کامنت‌های فیک دنبال تغییر سرمربی و زدن مربیان استقلال هستند.
  • {افشاگری در برنامه تلویزیونی} از ته دل مثل همه استقلالی‌ها دعا می‌کنم تیم محبوبم قهرمان شود. در ضمن خیلی حرف‌ها دارم و انشالله تصمیم گرفته‌ام به زودی در یک برنامه زنده تلویزیونی دست دشمنان استقلال  را رو کنم.

منبع خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا