ورزشی

دفاع پیشکسوت فوتبال گیلان از مدیرعامل پرسپولیس؛ درویش که آدم نکشته! منظورش را بد عنوان کرد/ برای طارمی در اینتر بهترین‌ها را می‌خواهم

غفور جهانی پیشکسوت فوتبال گیلان گفت: مطمئن هستم اشتباهی که از سوی رضا درویش در برنامه زنده تلویزیونی رخ داد یک اشتباه لفظی بود والا او هرگز قصد بی‌احترامی به اهالی گیلان را نداشته است.

غفور جهانی پیشکسوت فوتبال گیلان و بازیکن تیم ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره شکایت تازه رئیس هیئت فوتبال استان گیلان از رضا درویش به دلیل اتفاقات رخ داده در برنامه تلویزیونی اظهار داشت: من هم بعد از این موضوع در صفحه شخصی‌ام واکنش نشان دادم اما وقتی صحبت‌های بعد از برنامه آقای درویش را شنیدم و کمی فکر کردم متوجه شدم که او می‌خواسته موضوع دیگری را بیان کند ولی حرفش را طوری گفته که بد مطرح شد.

وی افزود: من از دوستان فوتبالی‌ام هم پیگیر این موضوع شدم و فهمیدم که آقای درویش قصد توهین به لهجه اهالی گیلان را نداشته. ضمن اینکه ما که نباید او را تا این حد تحت فشار قرار بدهیم. بنده خدا آدم که نکشته، یک اشتباه کرده که این هم از طرف مردم با اخلاق و بزرگ گیلان قابل چشم پوشی است. مطمئن باشید گیلانی ها باگذشت تر از این حرفها هستند. امیدوارم هیچکس در هیچ شرایطی به این قبیل مسائل ورود نکند چون همه لهجه‌ها برای همه شهرهای کشورمان در ایران عزیز محترم هستند.

در همین رابطه: اقدام رسمی گیلانی‌ها علیه مدیرعامل پرسپولیس

دفاع پیشکسوت فوتبال گیلان از مدیرعامل پرسپولیس؛ درویش که آدم نکشته! منظورش را بد عنوان کرد/ برای طارمی در اینتر بهترین‌ها را می‌خواهم

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان درباره رسیدن مهدی طارمی به رکورد گلزنی‌اش مقابل هنگ کنگ همراه با سردار آزمون گفت: از این بابت باید به مهدی طارمی تبریک بگویم. خوشحالم که او توانست در دیدار با هنگ کنگ برای ایران گلزنی کند و آرزو می‌کنم این رکوردهایش را بیشتر هم افزایش بدهد. او امروز نماینده ایران در فوتبال ایتالیا خواهید بود و آنجا هم برایش بهترین‌ها را می‌خواهم.

غفور جهانی درباره برد ایران مقابل هنگ کنگ خاطرنشان کرد: تیم هنگ کنگ معمولاً از تیم‌های متوسط آسیایی است که معمولاً ما آنها را شکست می‌دهیم. این تیم قابل قیاس با تیم‌های مطرحی مثل ژاپن یا کره جنوبی در شرق آسیا نیست و ما برد خوب و دلچسبی را به دست آوردیم که به همه اعضای تیم تبریک می‌گویم .

وی همچنین درباره دیدار پیش روی تیم ملی مقابل ازبکستان تصریح کرد: تیم‌های آسیایی میانه هم معمولاً مقابل ایران تاب و توان انجام کار خاصی را ندارند. هرچند که ازبک‌ها در طول یکی دو سال اخیر پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته‌اند اما ما این تیم را هم شکست می‌دهیم.

دفاع پیشکسوت فوتبال گیلان از مدیرعامل پرسپولیس؛ درویش که آدم نکشته! منظورش را بد عنوان کرد/ برای طارمی در اینتر بهترین‌ها را می‌خواهم

فوتبالیست اسبق کشورمان درباره حضور اورونوف و مارشاریپوف در تیم ملی ازبکستان و آشنایی‌شان با فوتبال ایران طی نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: این موضوع خیلی نمی‌تواند باعث موفقیت ازبکستان مقابل ما باشد چون ما هم به لحاظ تیمی و هم نفری از تیم ازبکستان برتر و کارآمدتر هستیم و می‌توانیم این تیم را شکست بدهیم. فقط نباید اشتباهات فردی داشته باشیم. بازی برگشت در تهران است و مطمئناً با حضور تماشاگران فوتبال دوست می‌توانیم ازبکستان را با قدرت شکست بدهیم.

منبع خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا