ورزشی

بی‌معرفت نباشید؛ نبودن VAR گناه پرسپولیس نیست/ تیم به خانه‌تکانی نیاز دارد؛ امثال ترابی‌ها اشباع شده‌اند!

پیشکسوت پرسپولیس گفت: تعدادی از بازیکنان حال حاضر این تیم اشباع شده‌اند و دیگر آنطور که باید و شاید خودشان را فدای پرسپولیس نمی‌کنند.

جمشید شاه محمدی در گفت‌وگویی که با خبرورزشی انجام داد، درباره مشکلات مربوط به کمک داور ویدیویی و نبود این تجهیزات در ایران و انتقاد شدید استقلالی‌ها گفت: ما هم بارها خواستار اضافه شدن VAR به مسابقات فوتبال بوده‌ایم. اگر این سیستم وجود ندارد گناه برای بچه‌های پرسپولیس چیست که باید اینگونه زحمات و تلاششان زیر سوال برود.

وی همچنین درباره بحث یارگیری و موضوع تغییرات کلی در ساختار نفرات این تیم افزود: متاسفانه بعضی بازیکنان پرسپولیس اشباع شده‌اند و دیگر آنطور که باید و شاید برای این تیم زحمت نمی‌کشند. مهدی ترابی بعد از دقیقه ۱۰ باید تعویض می‌شد. او اصلاً در این دوره برگشت مسابقات در حد پرسپولیس فوتبال بازی نمی‌کند. هر کاشته‌ای پشت ۱۸ قدم می‌شود ترابی پشت توپ می‌ایستد و نه پاس می‌دهد نه ضربه درستی می‌زند. فقط یک بار جلوی استقلال خوزستان کمک کرد تا تیم به گل برسد در غیر این یک مورد بقیه فرصت‌ها را یکی بعد از دیگری از دست می‌دهد و به طور کلی ترابی و تعداد دیگر از بازیکنان پرسپولیس اشباع شده‌اند و باید از این تیم بروند تا ما در فصل بعد با قدرت به لیگ برگردیم.

متن کامل این گفت‌وگو را اینجا بخوانید.

منبع خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا