ورزشی

بازیکنی که اسمش وارد لیست مازاد نشد/ ادامه همکاری با استقلال در فهرست زیر ۲۵ سال!

یکی از دو بازیکنی که فصل بعد در لیست گروه سنی زیر ۲۵ سال تیم استقلال قرار دارد امید حامدی فر خواهد بود.

در ادامه شایعات نقل و انتقالاتی، اخباری مبنی بر قرار گرفتن نام امید حامدی فر از سوی جواد نکونام سرمربی استقلال در لیست تمدیدی ها شنیده می شود.

در صورتی که قرارداد امید حامدی فر هافبک فصل گذشته تیم استقلال تمدید شود او جزو بازیکنانی خواهد بود که در گروه سنی ۲۵ ساله ها قرار دارد. بر اساس تقسیم بندی جدید سازمان لیگ، گروهی از بازیکنان در دسته ۲۵ ساله ها، گروهی در دسته ۲۳ ساله ها و گروهی هم در دسته بزرگسالان قرار خواهند گرفت.

فصل گذشته در تمرینات تیم استقلال برخوردی میان کوین یامگا و حامدی فر شکل گرفت که پس از این برخورد، کوین یامگا وینگر محبوب آبی ها به شکل شدیدی از ناحیه چشم مصدوم شد و همین اتفاق باعث شد تا زندگی فوتبالی یامگا تحت الشعاع قرار بگیرد و ادامه فوتبال را برای این بازیکن تقریبا غیرممکن کند. این برخورد باعث هجمه و حمله شدید هواداران استقلال به امید حامدی فر شد، به صورتی که شایعه اخراج این بازیکن نیز به گوش رسید!

با پایان فصل گذشته و اتفاقاتی که رخ داده بود خوشبین ترین هوادار استقلال هم فکر تمدید حامدی فر با استقلال را نمی کرد اما شنیده می شود نام این بازیکن در لیست تمدیدی های جواد نکونام قرار دارد و به نظر می رسد امید حامدی فر را فصل آینده نیز در استقلال خواهیم دید.

منبع خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا