علم و فناوری

اکانت از دست رفته همستر کامبت قابل‌ بازیابی است؟

تجارت‌نیوز، گزارش می‌دهد:

اکانت از دست رفته همستر کامبت قابل‌ بازیابی است؟


همستر کامبت یکی از بازی‌های Tab to earn‌ است که در پلتفرم تلگرام توانسته کاربران زیادی را به خود مشغول کند. نگرانی‌ها اما در مورد این بازی ادامه دارد.به گزارش تجارت‌نیوز، این بار اول نیست که یک اسم اینگونه بر سر زبان‌ها می‌افتد. قبل از همستر کامبت نات کوین و بازی‌هایی از این دست توجه عموم را به خود جلب کرده است. بازی همستر کامبت که بر بستر تلگرام بازی می‌شود، خیلی زود توانست در چت لیست کاربران علی‌الخصوص ایرانی جایگاه خود را پیدا کند. تعداد این کاربران در مدت کوتاهی از 150 میلیون نفر عبور کرد و به رکوردهای تازه‌ای دست یافت. 

آیا اکانت از دست رفته همستر کامبت قابل‌ بازیابی است؟

بی‌اعتمادی به چنین پدیده‌هایی در بین عموم مردم وجود دارد. در گزارش میدانی تهیه شده توسط خبرنگار تجارت‌نیوز، کم و بیش بودند افرادی که نسبت به کل این ماجرا احساس ناامنی می‌کردند. شما می‌توانید این گزارش تصویری را از اینجا ببینید.

همین بی‌اعتمادی باعث می‌شود دسته‌ای از افراد به کلی نسبت به راه‌های جدید به مرور زمان بی‌میل شوند و انعطاف آن‌ها به تدریج از بین برود. در مورد این مسئله که آیا یک کلاهبرداری پشت پرده همستر کامبت در جریان است لازم نیست در اینجا صحبت کرد. اما سوال ابتدایی مطرح شده در این گزارش به این نکته بازمی‌گردد که آیا امکان حذف شدن اکانت یک کاربر و پاک شدن تمام اطلاعات وی وجود دارد؟

پاسخ این است که اگر یک کاربر به کلی اکانت تلگرام خود را حذف کند، بدین طریق دیگر به حساب خود در ربات تلگرامی همستر کامبت دسترسی نخواهد داشت. و اکانت غیر قابل برگشت خواهد بود. لازم است توجه داشته باشید که پاک شدن تلگرام باعث از دست رفتن اکانت همستر کامبت نمی‌شود و تنها نام کاربری یکتای شماست که پاک شود امکان دسترسی را از بین می‌برد.

در حالت دیگر اگر اتصال شما به کیف پول‌تان قطع شود لازم است با استفاده از کلمات بازیابی‌کننده کیف پول که معمولا 24 کلمه‌است به حساب خود بازگردید. اگر این کلمات را از یاد برده باشید به هیچ عنوان نمی‌توانید به کیف پول‌تان دست پیدا کنید.

اخبار حوزه رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

سلب مسئولیت: همانطور که بر همگان روشن است، ورود به معاملات در هر نوع بازاری نیازمند دانش و تجربه‌ی کافی است. این گزارش توسط تجارت‌نیوز تنها در راستای تحلیل داده‌ها و اخبار مربوطه است و این مجموعه هیچ‌گونه پیشنهادی برای هر نوع معامله‌ای به خوانندگان محترم، ارائه نمی‌دهد.

سبدگردان آسمان


منبع تجارت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا