ورزشی

استقلال با موتور اضافه در لیگ قبل حضور داشت/ هم قطر تیم ملی را آزار داد هم ازبکستان؛ کار سخت است

محسن یوسفی پیشکسوت استقلال: قرعه رقم خورده برای تیم ملی در دور بعدی مقدماتی جام جهانی خوب است ولی دو تیم سرسخت هم درگروه مان حضور دارند.

محسن یوسفی بازیکن سالهای گذشته استقلال در گفت‌وگویی که با خبر ورزشی انجام داد، درباره بدنسازی استقلال اظهار داشت: «قطعا همه می‌دانیم که فصل بدنسازی یکی از دوره‌های مهم مسابقات لیگ برتر است که اگر تیم استقلال در فصل قبل را ببینیم متوجه می‌شویم دستیار اسپانیایی جواد نکونام در این زمینه عملکرد خوبی داشت چون ما او را یک فرد کاربلد و اروپایی کارکرده دیدیم استقلال در خیلی از بازی‌ها که از تیم حریف عقب می‌افتاد ناگهان موتور دومش روشن می‌شد و با کامبک زدن می‌توانست عملکرد خیلی خوبی داشته باشد. این به وجود نمی‌آید مگر با بدنسازی خوب و قدرت بدنی بالا امیدوارم این وضعیت در ادامه فصل آینده هم برای استقلال وجود داشته باشد چون هر چقدر بدن بازیکنان قویتر باشد می‌تواند نقاط ضعف تاکتیکی و تکنیکی بازیکنان را پوشش بدهد».

وی درباره قرعه کشی دور بعدی مقدماتی جام جهانی نیز گفت: « به نظرم قرعه کشی فوق العاده خوبی بود اگر ما بخواهیم بدون اغراق حرف بزنیم باید گفت که از این بهتر نمی‌شد. ما الان فقط با قطر و ازبکستان بازی داریم که بازی‌های حساسی برای ما خواهند بود. این دو تیم در دیدارهای آخرشان تیم ما را اذیت کردند بنابراین ما باید بتوانیم در این مرحله از سد آنها عبور کنیم تا به عنوان تیم اول به رقابت‌های جام جهانی برسیم. البته با اعزام ۸ تیم به جام جهانی از آسیا سهمیه زیاد شده و احتمال اینکه ما حذف بشویم و نرویم خیلی خیلی کم است اما باز هم ما باید مقتدرانه برویم و نشان بدهیم که چرا در سید یک آسیا قرار گرفته‌ایم».

متن کامل این گفت‌وگو را اینجا بخوانید.

منبع خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا