علم و فناوری

ابراز نگرانی هتل‌ها و خطوط هوایی از تغییرات گوگل


ابراز نگرانی هتل‌ها و خطوط هوایی از تغییرات گوگل


خطوط هوایی، هتل ها، خرده فروشان می ترسند در تغییرات جستجوی گوگل کنار گذاشته شوند.به گزارش تجارت‌نیوز،  گروه‌های لابی به نمایندگی از خطوط هوایی، هتل‌ها و خرده‌فروش‌ها از قانون گذاران فناوری اتحادیه اروپا خواسته‌اند تا اطمینان حاصل کنند که Google نظرات آن‌ها و نه فقط واسطه‌های بزرگ را هنگام ایجاد تغییراتی برای پیروی از قوانین مهم فناوری در نظر می‌گیرد.

این گروه در ماه مارس نگرانی های خود را در مورد تأثیر قوانین جدید ابراز کرده بودند. قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا (DMA) فهرستی از بایدها و نبایدها را به گوگل و پنج غول فناوری دیگر تحمیل می کند که هدف آن دادن حق انتخاب بیشتر به کاربران و فرصت بهتری برای رقابت به رقبا است، اما این گروه ها ابراز نگرانی کردند که این تغییرات می تواند به درآمد آنها آسیب برساند.

آن ها در تاریخ 22 مه، در نامه‌ای مشترک به مارگرت وستاگر، رئیس ضدانحصار اتحادیه اروپا و تیری برتون، رئیس صنعت اتحادیه اروپا گفتند که نگرانی‌هایشان از آن زمان افزایش یافته است و نوشتند: “صنایع ما نگرانی های جدی دارند که در حال حاضر راه حل ها و الزامات در نظر گرفته شده برای اجرای DMA می تواند تبعیض را بیشتر کند.”

این گروه تاکید کردند که این تغییرات احتمال خطر کاهش شدید درآمدهای فروش مستقیم شرکت‌ها را در پی دارد.

 

منبع تجارت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا