سیاسی

جامعه نباید از افزایش تعرفه‌های پزشکی آسیب ببیند/ خطر کاهش کیفیت خدمات بهداشتی

ملک فاضلی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره احتمال افزایش مجدد تعرفه‌های بیمه‌ای اظهار داشت: بخش خصوصی وقتی هر خدمتی که به جامعه ارائه می‌دهد بنا دارد تا سود این کار را هم ببرد اما آنکه در جامعه فشار را تحمل می‌کند مردم هستند لذا باید مراقب این افزایش قیمت‌ها بود. 

عضو کمیسیون بهداشت مجلس تصریح کرد: باید شرایطی را به وجود آوریم که نه مردم کف جامعه از افزایش تعرفه‌ها آسیب ببیند و هم اینکه جامعه پزشکی سهم و سود خود را از ارائه خدمات ببرند و به همین دلیل باید از ظرفیت بیمه‌ها در کشور باید استفاده کنیم.

نماینده مردم سراوان در مجلس با بیان اینکه بخش خصوصی اگر می‌خواهد کیفیت خدمات پزشکی  خود را در جامعه حفظ کند بایستی  سود او را هم در نظر گرفت ضمن اینکه اگر قیمت‌ها متناسب نباشد بخش خصوصی نابود شده و عملا کیفیت کار ارائه شده‌اش کاهش پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم سراوان در مجلس گفت: ‌نباید اجازه دهیم فشاری به قشر زحمتکش جامعه وارد بیاید و بیمه‌ها می‌توانند با ورود جدی به این قضیه هم سود جامعه پزشکی را تامین کرده و هم از مردم حمایت کنند.

فاضلی با بیان اینکه جامعه پزشکی هم مثل دیگران باید سود خود را از خدماتی که به جامعه ارائه می‌دهد ببرد افزود: خدمت اصلی برای کف جامعه است و در نهایت پرداخت کننده هزینه‌ها آنها هستند ولی در شرایط اقتصادی فعلی باید از مردم مستضعف مراقبت بیشتری کرد. 

انتهای پیام/


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا