ورزشی

کسی می‌داند حسینی چرا محروم شد؟/ با یکی‌دو سیو موفق این دروازه‌بان روحیه می‌گیرد

دروازه‌بان اسبق استقلال گفت: اگر در دقایق اول خالدآبادی به اعتماد به نفس لازم دست پیدا کند تا آخر بازی گل نمی‌خورد.

منصور رشیدی دروازه‌بان سال‌های دور باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، در ارتباط با دیدار پیش روی تیم استقلال در تبریز اظهار داشت: قطعاً یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین بازی‌های استقلال پیش روی این تیم قرار دارد که در صورت برد و کسب این سه امتیاز در بازی ۶ امتیازی می‌تواند به آنچه از ابتدای فصل تا امروز برایش تلاش کرده نزدیک‌تر شود.

وی با اشاره به غیبت حسین حسینی در دیدار این هفته استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه ما هنوز علت محرومیت حسینی را متوجه نشده‌ایم. من سالیان سال است که با حسینی در ارتباط هستم. او یک مرد با ادب و محترم است و اصلاً باورم نمی‌شود که او به دلیل مسائل انضباطی محروم شده باشد اما به هر حال ما از این قبیل اتفاقات در فوتبالمان کم ندیده‌ایم و این را هم کنار بقیه اتفاقات عجیب و غریب می‌گذاریم. امیدوارم استقلال از این بابت لطمه نخورد که مطمئناً هواداران استقلال به این دلیل رگز مسئولان فدراسیون فوتبال را نمی‌بخشند.

رشیدی با اشاره به حضور احتمالی خالدآبادی درون دروازه استقلال برای بازی بعدی این تیم گفت: قطعاً روزی باید این فرصت به دروازه‌بان دوم داده شود. به هر حال بازی در زمین یادگار امام تبریز آسان نیست اما این می‌تواند یک سکوی پرتاب بزرگ برای خالدآبادی باشد و باید قدرش را بداند. خوشحالم که می‌بینم حسینی، غلامپور و بقیه اعضای تیم به این دروازه‌بان روحیه می‌دهند چون او بیشتر از هر چیز به روحیه نیاز دارد.

رشیدی در این باره که چطور می‌توان ضریب اشتباهات این دروازه‌بان را کاهش داد توضیح داد: بدون شک هرچه از زمان بازی بگذرد و خالدآبادی فشار کمتری روی دروازه‌اش احساس کند یا یکی دو بار سیوهای موفق داشته باشد قطعاً در روحیه‌اش تاثیر مثبت می‌گذارد و او می‌تواند با انرژی و انگیزه بیشتری کارش را با اعتماد به نفس دنبال کند.

وی در پایان اضافه کرد: قطعاً هر چقدر کادر دفاعی و بازیکنان کمربند میانی استقلال بتوانند زهر حملات تراکتور را بیشتر بگیرند این می‌تواند به خالدآبادی کمک کند تا اعتماد به نفسش را بیشتر به دست بیاورد. مطمئناً تیم تراکتور می‌خواهد در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی از این فرصت یعنی غیبت حسینی استفاده کند و به دروازه استقلال نزدیک شود. اگر خط دفاعی جلوی این کار را بگیرد مطمئناً خالدآبادی که کوهی از انگیزه برای نشان دادن ارزش‌هایش است می‌تواند تا پایان بازی به خوبی از دروازه استقلال مراقبت کند. نمونه‌اش حسین پورحمیدی که روزی ذخیره همین سید حسین حسینی بود اما امروز می‌بینیم که چطور یک تنه تیم تراکتور را در مرحله یک هشتم نهایی به دور یک چهارم نهایی برد.

منبع خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا