ورزشی

واکنش امیری به پاداش ۱۰۰ میلیونی که با تساوی پرید

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز چیزی تمام نشده است و این اختلاف یک امتیازی چیزی نیست که به خاطرش از الان خودمان را کنار بکشیم.

وحید امیری پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و سپاهان گفت: بعد از اتفاقات هفته گذشته و دیدار با آلومینیوم، همه یکدل شده بودند که سه امتیاز را بگیریم، اما تیم حریف آمده بود که یک بازی فشرده انجام بدهد و بازیکنان تأثیرگذار تحت تأثیر یارگیری شدید قرار داشتند و این مسئله شرایط را سخت کرده بود. هواداران هم سنگ تمام گذاشتند و از آنها تشکر می‌کنم و قول می‌دهم که تا روز آخر تلاش می‌کنیم و بازی به بازی پیش می‌رویم. هنوز چیزی تمام نشده و ۱۵ امتیازی باقی مانده است. این اختلاف یک امتیازی چیزی نیست که به خاطرش از الان خودمان را کنار بکشیم. ما تا روز آخر تلاش می‌کنیم و این قول را به هواداران می‌دهیم که آنها را روسفید کنیم.

وی درباره تیم نساجی، حریف بعدی پرسپولیس و اینکه این تیم باید با استقلال نیز روبه‌رو شود، اظهار داشت: نساجی یک تیم قابل احترام است که همیشه تمام تلاش خود را کرده. بازی هفته آینده برای هر دو تیم جدال مرگ و زندگی است و امیدواریم هر چیزی که خیر و صلاح است، رقم بخورد. مطمئن باشید که فوتبال زیبایی به نمایش می‌گذاریم و امیدوارم تیمی که لایق قهرمانی است، به آن برسد.

امیری در مورد خصوصی شدن پرسپولیس و اینکه گفته می‌شد قرار است به بازیکنان در صورت برتری مقابل سپاهان پاداش صد میلیونی داده شود، خاطر نشان کرد: از این پاداش اطلاع نداشتم. این موضوع نیز یک اتفاق مبارک برای هر دو باشگاه بود و امیدوارم از این دست اتفاقات که هر فصل شاهدش بودیم، خلاص شویم و شاهد اتفاقات بزرگی باشیم و در عرصه‌های بین‌المللی رقابت کنیم.

وی راجع به بازگشت بیرانوند به ترکیب پرسپولیس تصریح کرد: رفیعی در چند بازی گذشته سنگ تمام گذاشت. در گل‌هایی هم که بازی قبلی خورد، مقصر نبود و ما مقصر بودیم. بیرانوند هم نیازی به تعریف ما ندارد. او یک دلگرمی بزرگ است و خدا او را برای پرسپولیس حفظ کند.

امیری درباره کسل‌کننده بودن بازی امروز  اظهار داشت: حساسیت بیش از حد بازی و همچنین شرایط بازی سپاهان و آنالیز آنها، بازی را کسل‌کننده و سخت کرده بود.

وی در مورد علت مصاحبه نکردن بازیکنان پرسپولیس پس از شکست مقابل آلومینیوم گفت: همه بازیکنان از شرمندگی‌شان صحبت نکردند و همه ناراحت بودند. یک بازی خاصی بود و یک درس بزرگی به ما داد. ما پنالتی را باختیم و شاید بد زدیم، اما آلومینیوم در روند بازی هم فوق‌العاده بازی کرد. درس زیادی از این بازی گرفتیم و امیدوارم در آینده از آن استفاده کنیم.

منبع خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا