اقتصاد و سرمایه

قیمت گوشت قرمز امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد

قیمت گوشت قرمز امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد

اقتصاد ۱۰۰- قیمت گوشت قرمز امروز، چهارشنبه، 13 تیر 1403، اعلام شد.

گوشت قرمز یکی از کالا‌های اساسی در سبد خرید خانواده‌های ایرانی محسوب می‌شود. بنابراین، به واسطه اهمیت این محصول در جامعه ایرانی، بررسی قیمت این محصول هم اهمیت پیدا می‌کند. افزایش قیمت گوشت قرمز سبب حذف آن از سفره خانواده‌های ایرانی می‌شود.

قیمت گوشت قرمز

قیمت گوشت قرمز امروز اعلام شد. بر اساس داده‌های منتشرشده، گوشت شقه به ازای هر کیلوگرم با قیمت 759 هزارتومان به فروش می‌رسد.

ران گوسفندی 810 هزارتومان، گوشت خورشتی گوسفندی بدون استخوان و بدون چربی655 هزارتومان و ماهیچه گوسفندی یک میلیون و 110 هزارتومان به ازای هر یک کیلوگرم، قیمت گذاری شده است.

راسته مغز گوسفندی سنگسر و شهمیرزاد 655 هزارتومان، شقه گوسفندی تنظیم بازار 699 هزارتومان و سردست گوسفندی در بسته‌های 3.5 کیلوگرمی 695 هزارتومان به ازای هر کیلوگرم به فروش می‌رسد که این قیمت‌ها هم نسبت به چند روز گذشته، تغییری نداشته و همچنان ثابت باقی مانده است.

لاشه گسفندی تنظیم بازار به قیمت 679 هزارتومان، شیشلیک به قیمت 735 هزارتومان و راسته با استخوان گوسفند سنگسر و شهمیرزاد هم به قیمت 370 هزارتومان در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد.

مقایسه قیمت‌ها

قیمت ماهیچه گوسفندی، ران گوسفندی، گوشت نیم‌شقه گوسفندی 5 کیلوگرمی و بسته شقه گوسفندی 10 کیلوگرمی، قیمت بالایی به نسبت سایر اقلام گوشت دارند.

بررسی قیمت‌ها در بازار، مشان‌دهنده‌ی یک روند ثابت در چند روز گذشته است. البته قیمت‌ها همچنان برای بسیاری از اقشار جامعه بالا محسوب می‌شود و هر روز به تعداد خانواده‌هایی که گوشت قرمز را از سفره خود حذف می‌کنند؛ افزوده می‌شود.

منبع: تجارت نیوز

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا